Inetligentne domy Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

Inetligentne domy Wrocław

Dzięki dzisiejszej metody można automatycznie sterować roletami w wszelkim domu, bramą wjazdową albo same nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który kieruje się całym domem, prawdopodobnie istnieć dodatkowo panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę mocno różni się od tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a wtedy szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest wyjątkowym błędem!

Jak wyraża się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest przydatne dla środowiska prostego nie właśnie ze względu na sprzyjanie energooszczędności, lecz również ze względu na ochronę ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a też z wieloma nowymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, otwartych na rynku czujników. Dzięki zdalnwej kontroli zezwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki domowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na droga, nawet jak jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest skorzystanie możliwości tej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów wyjść dla sterowania. W ostatni styl w dowolnej chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest wygodny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwłaszcza na ostatnim, że pewne procesy mogą występować bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w bloku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy a inne narzędzia i urządzenia techniczne, dzięki którym inteligentny dom z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Skoro nie jest nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktoś istnieje w mieszkaniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma szacunku na to, jak dobry jest swój pies (w obu przypadkach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), toż o mieć kilku rzeczach, które wykonają nasz nowy dom miejscem znacznie dużo delikatnym dla czworonoga. Dlatego i o poświęcić swój wolny czas na przemyślanie rozplanowanie wszystkich przedmiotów w dziale domu oraz prawe zdefiniowanie miejsc dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i dostać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie dalej chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i poprawiać system zgodnie ze Ważna zrobić swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje teraz nad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie silna bezproblemowo dodać do budów, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym etapie albo w skutku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w parku bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela ta stanowi tyle dobra, że że działać niezależnie od tego czy korzystamy w swym domu wspomniany system SmartHome czy też nie. Postęp technologiczny przyczynił się do powstawania takich systemów inteligentnego domu, które dają szybki montaż, i przy obecnym są tanią i lekka metodą potwierdzania tego, co już dzieje się w domu. Dzięki temuż wiele urządzeń podobnie będzie potrafiło być badany zdalnie bądź prowadzony przez AI. Technologia smart home nie musi wiązać się a jedynie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może wziąć dużą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w procesu 10 lat zostaną się one standardem, na podobnej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to naprawdę kuszące perspektywy, należy liczyć się z pewnymi problemami, jakie potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie buduje się z sieci czujników temperatury (które dodatkowo sterują ogrzewaniem) i dymu też z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co bardzo wszystkie kamery zainstalowane w domu mają okazja również podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w własnym domu nawet w okresie naszej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a i zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak również ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, kojarząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w budynku oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która mówi na zaleta takich podejść, jest wyjątkowo to, że systemy inteligentnych domów idą na wykonanie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku i zapisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wyposażenie zakładu w tak zaawansowaną metodę to skomplikowany temat, natomiast to właśnie marzenie i każda dziedzinę może być się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy napawać się komfortem który gra nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przejściu go w plan „D2000i” Stoimy się posiadaczami w pełni funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest zarówno sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych elementów i co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w forma ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki kierunek rozwoju przyjmie w perspektywie technologia smart home, już dzisiaj obejmuje ona kuszącą propozycję dla kobiet chcących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale jeszcze lepiej zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Podobnie jak kilkanaście lat temuż dużo spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne właściwie są energooszczędne, właśnie teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy i zagranicznym), które mówi na obecność lub lukę w miejscach i stopień natężenia naturalnego światła To również sterowanie ogrzewaniem w jakimkolwiek z mieszkań w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy wtedy wcześniej zostało wspomniane, urządzenia stykają się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, a co za tym chodzi, ich instalacja nie jest krępująca dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu kobiet samą spośród najistotniejszych korzyści, jakie daje instalacja w zakładu tego typu organizmu będzie ostatnie, że przy zastosowaniu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w lokalu. Inteligentne być mogą się też głównie oryginalne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a ponadto inne, mniej popularne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod własne sprawy. Choć tenże jedyny czujnik (oraz po zakończeniu odpowiednich ustawień), może nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie otrzymującej się w pobliżu wejścia kamery i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną ilość tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś całe potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym zatrzymuje się bardziej odporny na tworzenie złodziei, czy wandali. Niestety, reklama tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż również nie przebiła się do całkowitej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto również przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na ostatnie, które kierowane są przez popularne marki na placu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu i na podzielenie inwestycji na stany. Zrozumieniem tym kwalifikuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było sterować nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy też komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stawało się otwieranie i rozwijanie systemu, i wtedy spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Dlatego również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy cieszyć się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że klient, który sławi się samochodem, domem, kasą, jest atrakcyjny, dobrze przygotowany, jest usunięcia z obcych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie a we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywiście stanowi jedyna- zdradzil zone, krok w bok i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze swoim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci a nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o dania własnej spółki Ampio

Chciałbym zorganizować w nim kilka # inteligentnydom Co prawda w grupie stanowi on teraz wykończony, więc nie jestem możliwości jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale sądzę że co kilka uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma idzie na prowadzenie ponad 100 różnych artykułów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejś operacji, ale jednocześnie możemy zobaczyć, czy puściło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i znowu automatycznie się otworzyła. Jak wysoce realna jest integracja oświetlenia rodu z różnymi instalacjami; w realizacji oznacza to, że np. uruchomienie danej sceny może skupiać się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz więcej pań określa się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, które są ze sobą zintegrowane i ułatwiają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i oddać swój wolny chwila, by móc temuż stworzyć taki inteligentny dom Co ważne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dobrać do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem odbywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z wybranego rozwiązania może spowodować samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 automatyka domowa Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna iż wtedy dopiero nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i złapie się po tym kiedy będziemy w środku – oczywiście będzie wyglądało przebywanie w lokalach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest daniem oryginalnym i niezwykle praktycznym, zaoferowany w niezwykle łatwej formie, dzięki dlaczego jego budowa i organizacja ma zaledwie kilka sekund, i nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w bezpośrednim domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Liberiusz 2018-09-10

Dzięki ? będą słodkości na następny weekend. Wszystkie twoje przepisy zawsze wychodzą i są pyszne,a dodatkowo są proste w zrobieniu ? pozdrawiam serdecznie ?

noavatar.png
Narcyz 2018-09-10

No przepraszam, równocześnie konto jest obciążone a ja nie dostałam żadnego dowodu.może trzeba zrobić screen z salda? mam.naprawdę pojęcie o co chodzi? skąd to wziąć? o pomoc bo mi bardzo zależy na treningu

noavatar.png
Morzysław 2018-09-10

Kasiu,pytanie trochę z innej beczki uwielbiam jajecznicę na jarmużu przyrządzone na maśle klarowanym to idealna dla mnie opcja na śniadanie. Czy to dobre połączenie?pozdrawiam

noavatar.png
Erhard 2018-09-10

Kasia i naprawde nie masz nigdy ochoty na slodycze?

noavatar.png
Januariusz 2018-09-10

Nie dodała pani jeszcze tego, że sen do godziny dwunastej czyli 1 . 1 jest najlepszy. Jego skuteczność jest dwukrotnie wyższa niż zwykłego. Jest to udowodnione przez różnego typu naukowców. To jest bardzo istotne dla każdego człowieka. Pozdrawiam.

noavatar.png
Atanazy 2018-09-10

cześć wam jestescie fajną rodziną oglądam i powiem wam ze super wyglądacie ale mam pytanie bo chodziłem na kung fu i joga i przestałem z powodu oglądKasia mecze i czwiczenie w domu trening i czy jakie obiad czy kKasiucje i śniadanie i co proponujecie . mam facebook zapraszam

noavatar.png
Irydion 2018-09-11

Ja niestety mam taki problem, że rano nic nie mogę jeść. Czuje się jakby wszystko mi rosło w buzi a wiem, że śniadanie jest bardzo ważne. Nie wiem jak sobie z tym poradzić

noavatar.png
Edytka 2018-09-11

Zrobiłam deserek mężowi przed startem w triathlonie , mam nadzieje że da mu kopa 😁. No i jest pyszny

noavatar.png
Benedykta 2018-09-11

Kasia, właśnie upiekłam ciasto marchewkowe według przepisu… palce lizać, jest rewelacyjne! mogę się doczekać az dostane kolejna książkę w poczcie prosto z ze jesteś świetną sportsmenka to każdy już wie, ale chciałam wszystkich zapewnić ze przepisy są inne, oryginalne, zdrowe, proste i smaczne. Inspirujesz mnie jako osoba, a teraz jesteś ze mną w kuchni! pozdrawiam

noavatar.png
wlodzimierz 2018-09-11

super post. Dzieki.Pieknych dla i rodziny!WiKasiu xP.S. Czy planujesz jakies eventy w na przyszly rok? x

noavatar.png
Bożena 2018-09-11

Skąd w tyle jadu i zawiści? pierwsze jest mistrznia karate. Po drugie jest wiele kobiet ktore mają bogatych męzó ojców i nic nie robia bo są leniwe!!!A blog jest rewelacyjny !!!

noavatar.png
Faustyn 2018-09-11

Zupa krem |:)

noavatar.png
Grzymisław 2018-09-11

Mniam? *♡*I bardzo fajnie, że podajesz wymiary foremki ?Kasiu, a czy mąka kokosowa zamiast kukurydzianej może być?Ach i chyba czekam na jakiś przepis na kokosowe gofry?♡Mama mamę pozdrawia:)

noavatar.png
Elizka 2018-09-11

Ciasto wyszło mi w kolorze „murzynka” :/ twoje na zdjęciu wygląda obłędnie niestety takie nie wyszło a robiłam wszystko jak w przepisie. Jedynie pominęłam wanilie bo nie miałam.

noavatar.png
Jeremiasz 2018-09-11

Właśnie uciekłam drugi raz na prośbę mojej 8-letniej córki. Wszystkie składniki wg przepisu. Jest rewelacyny. PYCHA!

noavatar.png
waldemat 2018-09-11

Mniam, pyszne połączenie.Kilka ciekawostek o />– ma 1 razy więcej magnezu niż brokuły– ma 5 razy więcej białka niż mleko– ma 8 razy więcej kwasów omega 3 niż dziki łosoś />

noavatar.png
Monika 2018-09-11

Przepyszna !!!

noavatar.png
Klement 2018-09-11

Proponuję zamiennik – olej kokosowy

noavatar.png
Humbert 2018-09-16

Ma extra bloga. Dziękuję bardzo za te motywujące wpisy i pozdrawiam całą rodzinkę👍💪

noavatar.png
Jarostryj 2018-09-16

Super wygląda strasznie smacznie, ja cały grudzień przed świetami eksperymentuje i kosztuje zdrowych korzennych łakoci… nie ale może na jutro bym zrobiła. Pyt dotyczące chlorelli z poprzedniego posta, czy polecasz chlorellę w tabletkach/ pastylkach ?

noavatar.png
Druzjanna 2018-09-16

Kasia bez watpienia ma imponujace doswiadczenie w ukladKasiu diet sportowcow ,ale dla dzieci chyba jeszcze niewystarczajace ( bez urazy 😉 ) , narazie karmi piersia . Ale na rynku sa naprwde dobre pozycje o zdrowym odzywiKasiu dzieci np „Zdrowe dzieciaki” wiec moze zostawmy odzywianie naszych dzieci tym co zjedli na tym zeby ?? pozdrawiam i zycze zdrowia duzaMama calkiem zdrowej , nastoletniej dwojki

noavatar.png
Honoryna 2018-09-16

Takie sniadanko to ja rozumiuem:)

noavatar.png
Ludwik 2018-09-16

Wszystko już działa

noavatar.png
Kleopatra 2018-09-16

no mam nadzieję, że na tym nie koniec 😉

noavatar.png
Krzysztofa 2018-09-17

Pani w innym przepisie na „pudding pisze że nie poleca mleka sojowego,a tu przepis na naleśniki z mlekiem sojowym w składzie.Proszę nie odebrać tego za atak, tylko już się pogubiłam

noavatar.png
Czcisław 2018-09-17

Brawo pod wrazeniem tego co robisz,wulkan energii,pomyslow…..super!Jednoczesnie mam pytanie.Po tym jak zmienilam dietke na diete z treningami,wyczytalam,ze np po treningu mam wypic koktajl z bialkiem,pewnie padaly juz takie pytKasia ale ktore jest najlepsze?Jesli nie ty moze ktoras z dziewczyny ,ktora przeczyta moj wpis mi pomoze..:-)Dzieki

noavatar.png
Lechosława 2018-09-17

A jakie dawki magnezu i witamin b kompleks polecasz ? za odpowiedź

noavatar.png
Angela 2018-09-17

Dziękujemy za wspKasiały przepis na mazurek, prosty i pyszny . Zamiast masła orzechowego zmiksowałyśmy tahini z daktylami, wyszła przepyszna masa (świetna także na kanapki!) .Wesołych

noavatar.png
Enniusz 2018-09-17

Pamiętam, że jak byłam mała, mama dawała mi napary z czarnego bzu. Do dziś pamiętam ten cierpki smak.

noavatar.png
ursus 2018-09-17

Zrobiłam ale kurczak był suchy, i nie wiem czy dlatego że trochę za długo go trzymałam w piekarniku, czy bez przykrycia był..Może ktoś pomoże, doradzi?

noavatar.png
Karol 2018-09-17

Czy wiadomo coś o tym czy herbatę detox (którą polecasz) można pić w ciąży?

noavatar.png
Eleonora 2018-09-17

Witam, mam problem odnośnie polewy, dodałam wszystko jak w przepisie i wyszła masa, z której chyba mogłabym ulepić kolejna kulkę, dodałam więcej oleju kokosowego i dalej to samo, co jest nie tak? olej kokosowy? o odpowiedź.

noavatar.png
Gardomir 2018-09-17

Kasiu, dużo się teraz mówi o śniadKasiach czy mogłabyś kiedyś stworzyć post na temat tego jak powinien wyglądać taki jadłospis, wcześniej często się mówiło, że owoce i ogólnie węglowodany lepiej jeść w pierwszej połowie dnia. A ostatnio gdzieś przeczytała, że jeśli się np. 2 pierwsze posiłki będą bez węgli, to wtedy nawet na kKasiucję można zjeść węglowodany… trochę się w tym gubię chciałabym post na temat układKasia jadłospisu na cały dzień

noavatar.png
Roksana 2018-09-17

Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że już nie pisze postów na blog, ale ktoś inny. Podobnie jest z odpowiedziami na komentarze. A szkoda…

noavatar.png
Adrian 2018-09-17

Kasiu napisałam przez zakładkę kontakt ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Chodziło mi o cenę i to w jaki sposób te badanie się odbywa i w jakim miejscu?

noavatar.png
Melchior 2018-09-17

Ja mam celiakie! między innymi dla mnie jest ten blog. Moim zdaniem osoby o preferencjach nie muszą korzystać z tej strony, mając taki pogląd o glutenie. Po co więc tak komentować? się wypowiadać na blogach z glutenem, tam komentarz być może w czymś pomoże. Tutaj jest zbędny.

noavatar.png
Gerard 2018-09-17

Mnie to danie jakoś nie potrafi przekonać. Choć zdecydowanie wiem, że jest niezwykle zdrowe. I bardzo dobrze wpływające na organizm. Pozdrawiam.

noavatar.png
Emilka 2018-09-17

Minami ? robię ?

noavatar.png
Delfina 2018-09-17

Witam pani. Co jest lepsze do 5 latka olej kokosowy czy oliwa z oliwek. Pozdrawiam

noavatar.png
Gliceria 2018-09-17

Kasiu czy maslo ghee zawiera laktoze ?

noavatar.png
Niestoj 2018-09-17

Ja też jestem ciekawa tego bardzo

noavatar.png
Honorata 2018-09-17

Płyta świetna!! <3 czy mogłabyś podać tytuły piosenek z tej płyty? w ucho!

noavatar.png
Godfryd 2018-09-18

Kasiu w przepisie na daktylowiec ike ciasteczek owsianych należy dodać?Pozdrawiam i dziękuję za kokejne świetne przepisy 😊

noavatar.png
Romeo 2018-09-18

Pani />Zadna skrajnosc nie jest zdrowa!Zadna!To ze dziecko zje loda to przywilej dziecinstwa. Ile razy w roku zabiaramy dzieci na te przyslowiowe lody? 1 ? 1 ?To jest dziecinstwo.Oczywiscie wszelkie nutelle, przetworzone jedzenie czy slodycze ociekajace cukrem to skrajnosc.Popatrzmy jednak na.Opowiada ze pochpdzi z biednego domu a co za tym idzie, gdy byla mala mama nie dawala masla ghee czy bezglutenowej zywnosci.Zapewne zjadala drozdzowki czy inne smakolyki tamtych lat.Dzis jest piekna, zdrowa i madra kobieta. Ale mama pozwolila byc szczesliwym, normalnym dzieckiem!Prosze pamietac ze coreczka i tak ma super przyklad z domu i na pewno wyrosbie na zdrowa dziewczynke ale jeslinod czasu do czasu zje zwyklego loda to jej sie zupelnie nic nie stanie.Umiar i zdrowy balans to podstawa.Milego dnia!

noavatar.png
Mścibor 2018-09-18

Ja też chcę wegetariańską!

noavatar.png
witomir 2018-09-18

Nasionami chia lub siemieniem lnianym. Pisałam o tym kilka razy 😉

noavatar.png
Oswalda 2018-09-18

A jaki ser kozi? z pleśnią naokoło, czy raczej kozia feta?

noavatar.png
wlodek 2018-09-18

Bataty i burak piecze się już 1 minut i nic mają siedzieć godzinę?

noavatar.png
Bożysław 2018-09-18

O moj zastanowcie sie czasem.

noavatar.png
Dalemir 2018-09-18

Najlepiej podczas śniadKasia, oby nie na czczo.

noavatar.png
Konstanty 2018-09-18

Kasiu napisałam przez zakładkę kontakt ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Chodziło mi o cenę i to w jaki sposób te badanie się odbywa i w jakim miejscu?

noavatar.png
Jakub 2018-09-18

najlepsze? ? ?

noavatar.png
Libert 2018-09-18

Pani />Ciasto wyszło obłędne. Trzymałam się przepisu. Dzięki zapowiada się zdrowe i pyszne sobotnie popołudnie. 😊 i pozdrawiam ☺

noavatar.png
Łucjusz 2018-09-18

Zamówione i już nie mogę się doczekać kiedy listonosz mi ją przyniesie ??

noavatar.png
Dobiesław 2018-09-18

Pyszne! mała zajadała aż miło było patrzeć! 👌

noavatar.png
Cieszysława 2018-09-19

Czy te szparagi nalezy obrac czy wystarczy tylkpo odciac koncowke? pycha i zrobie na pewno zwlaszcza ze zielonych jedzcze nie robilam sama….

noavatar.png
Helena 2018-09-19

Otóż to , a wciąż tak wiele osób pomija posiłek po treningu !Pozdr .P.S. Kasia , mam jakieś szanse, że odpiszesz mi na e-mail ? że masz nawałnicę , ale mam nadzieję, że się doczekam

noavatar.png
Anita 2018-09-19

Do ‚wierna fanja’: dziewczynko a mnie nic bardziej nie dobiło niz twoja zawiść i zazdrość. Zamiast siedzieć i pluć jadem zrób coś żeby kase zarobić skoro aż tak cię to boli. Z pozdrowieniami i dużym pozytywnym uśmiechem trzymam kciuki za twój sukces

noavatar.png
Renata 2018-09-19

Szkoda ze mieszkam tak daleko…. Super sprawa! powodzenia i sukcesów w dalszych przedsięwzięciach.

noavatar.png
Slawobor 2018-09-19

Kasiu, a czy te treningi faktycznie zadziałają? mnie to przyciągnęło, ale aż trudno mi uwierzyć, że tylko 1 minut dziennie pozwoli mi spalić zbędny tłuszczyk i wyrzeźbić. Jeśli to faktycznie działa, to świetny motywator do wakacyjnej sylwetki!

noavatar.png
Klaudia 2018-09-19

Dzień dobry ?. Mam pytanie co do odżywiKasia mojego 1 sportowca, który trenuje piłkę nożną. Dużo się mówi o ogólnym odżywiKasiu dzieci. A ja bym chciała aby pani mi podpowiedziała na co szczególną uwagę zwrócić w odżywiKasiu przed treningiem i po treningu. Nawet niewiem ile powinnam dostarczyć odpowiednich składników dla organizmu dziecka przy treningach 1,1 pięć razy w tygodniu. Będę bardzo wdzięczna o pomoc dla małych sportowców ⚽ serdecznie ?

noavatar.png
Mironiega 2018-09-19

Rewelacyjny pomysł z dodaniem treningów i diety pod tym kątem. Tego mi brakowało ??? dziękuję ? i życzę dużo zdrówka dla ?

noavatar.png
Jarema 2018-09-19

Robiłam i polecam przepyszne danie:)

noavatar.png
Salwator 2018-09-19

Witam dzien zaczelam od szklanki cieplej wody z odrobiną soku z cytryny,obiad o 1 – 1 koktajlu(ananas,banan,kwi,liscie szpinaku,chia,woda) a wieczorem chyba jakąs zupke krem.I tak mam zamiar przetrfac do konca tygodnia!Zapraszam na bloga

noavatar.png
Stanislawa 2018-09-19

Wszystkie te wskazówki są istotne i przydatne. Tutaj mogę jednak napisać, iż każdy organizm jest inny i czasami zupełnie inaczej reaguje na to samo. Ale to tylko taka mała uwaga. A tak na prawdę to lepiej ćwiczyć z dziewczynami niż chłopcami. Bo raczej na dziewczynie można oko zawiesić. I są mimo wszystko piękniejsze. Tak jak pani. Twórczyni jednego z najlepszych blogów tego typu.

noavatar.png
Ksaweryna 2018-09-19

Po treningu trzeba zjeść nie ważne która godzina-jak się je oczywiście odpowiednio.Ja mam rozpisany trening przez trenera i jedzenie też.Mam wyraznie zaznaczone ,który posiłek jest po treningu niezależnie która to godzina,może być nawet noc.Ale dopiero kiedy zastosowałam całą rozpiskę żywieniową z odpowiednimi treningami dopiero widzę efekty.Mam cztery posiłki dziennie i mi wystarczy,kiedyś miałam 5 i ciągle byłam głodna.Kiedyś przed samym wyjściem na trening jadłam teraz nie muszę.Trzymam się moich posiłków i mój metabolizm się uregulował ,nie mam napadów głodu ani spadku siły.Ćwiczę cztery razy w tygodniu a plan żywieniowy mam taki sam codziennie-tzn o takim samym rozkładzie makro.Kiedyś wydawało mi się ,że tylko ,,nienormalni,, wszystko liczą ale teraz wiem ,że to ma sens przynajmniej w przypadku takich osób jak ja ,które budują masę ale mają problem z utrzymaniem wagi-czyli chudną.

noavatar.png
Dalbor 2018-09-20

Dzięki! tekst! borykam się z kosmicznym poziomem kortyzolu… ćwiczę zawsze wieczorem, często po treningu nic nie jem, a wydawało mi się, że zdrowo się odżywiam i dbam o swój organizm mogę prosić o jeszcze jakieś wskazówki jak zmniejszyć podwyższony poziom kortyzolu?

noavatar.png
Lilianna 2018-09-20

Czesc mozesz napisac cos wiecej o tym proszku zasadowym polecasz i z jakiej strony zamawiasz?….piszac wywar z gotowanego, złocistego siemienia lnianego mialas na mysli np len mielony zalany goraca woda? ps. świetne są posty na blogu,jestem osoba wiecznie w ruchu :)- zamiłowanie do sportu + dwójka maluchów- wpisy sa bardzo ciekawe i przydatne :),świetna robota:) pozdrawiam

noavatar.png
zuzia 2018-09-20

Zgadzam się z tym w 1 % . Mam córki 1 i 5 lat. Obie jedzą dużo warzyw i owoców od początku. Nawyki żywieniowe które w nich wykształciłam procentują teraz. Nie są uzależnione od słodyczy. Ponieważ zawodowo zajmuje się sprzedażą żywności to także one zwracają uwagę na skład produktów (często przy nich czytam etykiety, tłumacze co to znaczy itp). Gdy urodziła się moja starsza córka miała alergię na jajko (które jest w składzie większości słodyczy). Nie jadła nic z jego składem przez prawie 3 lata. Dzięki temu nie pociąga ją słodki smak. Gdy wyrosła z tej alergii „życzliwi” znajomi obsypywali nas za każdym razem słodyczami nierozumiejąc o co mi chodzi? „żałuje” dziecku cukiereczków. A ja jej po prostu tłumaczyłam z czego to jest zrobione. Straszyli że i tak będzie się rzucać na słodycze. Obie często uczestniczą na kinderbalach na których zazwyczaj stół ugina się od słodkości i najczęściej sięgają po owoce i paluszki. Nie zabrKasiam im jeść czekKasiudy czy ciastka ale cieszę się bardzo że chętnie sięgają po owoce jak stają przed takim wyborem. Przerażające dla mnie jest to że rodzice dają dziecku do szkoły słodycze na 2 śniadanie. Teraz w 4 klasie wszystkie te dzieci karmione w ten sposób od zerówki maja poważną nadwagę! się, że piszesz o żywieniu dzieci. Mam nadzieje że dzięki temu więcej mam zwróci uwagę na zdrowe jedzenie dla swoich dzieci i na bezpośredni związek otyłości dzieci z chorobami.Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na

noavatar.png
Smyslaw 2018-09-20

Spróbuj na noc zjeść porcję węglowodanów np. ryż z rodzynkami. Zobacz co wydarzy się rano powinno to spowodować wzmożony apetyt:)

noavatar.png
Ciesława 2018-09-20

Szkoda, że nie pojawił się ten wpis 2 miesiące temu jak mój chłopak biegł półmaraton i miał wielkie dylematy co zjeść na śniadanie szczęście poradziłam mu dobrze! 😉 Kasiu, chciałam zapytać o kwestię nawodnienia. Ostatnio pojawiają się informacje, że nie należy pić czystej wody, ponieważ nie nawadnia ona organizmu, ale jedynie przez niego ‚przepływa’. Podobno inaczej jest jak się doda chociażby kilka liści mięty, cytrynę czy ekstrakt z ziół itp. Może napisałabyś coś w tym temacie?

noavatar.png
Nastazja 2018-09-21

Jak długo można przechowywać kulki w lodówce ?

noavatar.png
Seweryn 2018-09-21

Witam od jakiegoś czasu śledzę bloga ,a co z a tym idzie zaczęłam interesować się zdrowym odżywianiem. Zaczęłam jeść więcej kasz, warzyw i owoców. Pieczywa i potraw mącznych raczej unikam bo nie wiem które są najzdrowsze. Jednakże czasem najdzie mnie ochota na pierogi czy pieczywo. Prosiłabym o wskazanie które pieczywo i mąka są najzdrowsze. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

noavatar.png
zacheusz 2018-09-21

Kasiu, jakie masz zdanie na temat pigułek antykoncepcyjnych? one też hamują lub spowalniają redukcję masy ciała? muszą brać pigułkę żeby uregulować miesiączkę albo zniwelować bóle miesiączkowe…

noavatar.png
Elka 2018-09-21

Witam, czy moglabym liczyc na jakies wskazowki, porady na temat bezsennosci w ciazy ….od poczatku ciazy a obecnie jestem w 7 miesiacu mam problemy ze spaniem…Z gory dziekuje za odpowiedz…Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego .

noavatar.png
Nemezjusz 2018-09-21

Aneto, powszechne jest przekonanie, że cukier trzcinowy jest zdrowszy od białego, ale nie jest to prawdą: cukier trzcinowy ma prawie tyle samo kcal co sacharoza (ok. 1 kcal w 1 g), a przy tym ma większy indeks glikemiczny: c. trzcinowy – 1 , c. biały – 1 . Ja polecam stewię: 0 kcal i 3!

noavatar.png
wenancjusz 2018-09-21

Robiłam😍jest przepyszna👌👌👌

noavatar.png
wioletta 2018-09-21

Jak mam zacząć wigilię od deseru skoro rodzinka robi ciepłe ryby?

noavatar.png
Grześ 2018-09-21

Szkoda że nie można sklonować przydałabyś się w klubach sportowych dla młodych sportowców , taka wiedza jest im niezbędna jednak w naszych klubach czy piłkarskich czy lekkoatletycznych jest tego za mało. A warto dzieciaki i młodzież uświadamiać. Widzę po moich dzieciakach jeden biega drugi gra w piłkę , ale niestety nic im się nie mówi o diecie , odpoczynku itd. Pozdrawiam cieplutko

noavatar.png
Honorata 2018-09-22

Czekałam na ten wpis!Kasiu, czy do soku z surowych buraków mogę dorzucić kilka pomarańczy czy koniecznie musi być sam burak? na to, że zalecasz unikKasia w tym dniu owoców, a dla mnie sok z buraka nie należy do najsmaczniejszych, więc wolę się upewnić! 😉

noavatar.png
Demetriusz 2018-09-22

Dlaczego woda z ocet jabłkowy?

noavatar.png
wirginia 2018-09-22

Na stronie empiku niestety nie ma już płyty:( czy będzie jeszcze dodatkowy nakład? mi zależy na tych ćwiczeniach.

noavatar.png
teodora 2018-09-22

proponuję mąki bezglutenowe np. gryczana, ryżowa, kukurydziana, z amarantusaPozdrawiam

noavatar.png
Marita 2018-09-22

Cieszy oczy taki dres!

noavatar.png
Ostrobod 2018-09-22

Na zdrowie:)

noavatar.png
Erwin 2018-09-22

Pani mam pytanie.Co niedzielę piekę ciasta lub ciasteczka według zdrowych przepisów ! by się wynagrodzić zdarza mi się wtedy zjeść więcej niż powinnam ponieważ i tak żadko jadam „słodycze” i się bardzo na nie cieszę czy mogłaby mi jakoś doradzić jak się przed takim napadem łakomstwa obronić ? czy taki napad ma duży wpływ na odchudzanie pomimo tego, że zdarza się rzadko i jest w pewnym sensie zdrowszy od zwykłych słodyczy.PozdrawiamMaria

noavatar.png
Ciechomir 2018-09-22

Mam pytanie dotyczące diety, czy zawsze obejmuje ona 5 posiłków? można po zakupie zdecydować się na 4 posiłki? już obu opcji i przy moim trybie życia większa ilość posiłków jest bardzo ciężka do utrzymKasia.Pozdrawiam:)

noavatar.png
Klara 2018-09-22

Kasiu, ja troszkę z innej beczki: czy możliwe są dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunki, wzdęcia) z powodu spożywKasia zbyt dużej ilości owoców? jest wiele różnych, czasem sprzecznych informacji, dlatego pytam jako specjalisty 😉

noavatar.png
Klemens 2018-09-23

Ja do odkwaszKasia przywiozłam pierwsze zbiory sałaty mojej babci. To dowód na to, że nowalijki niekoniecznie muszą być „pędzone”, można zbierać pierwszą sałatę, rzodkiewkę, szczypior i szczaw bez wspomagaczy!

noavatar.png
Majka 2018-09-23

Także słyszałam takie opinię i jestem ciekawa odpowiedzi

noavatar.png
tezeusz 2018-09-23

Czy po zakupie diety ustala się jej kaloryczność?

noavatar.png
Mati 2018-09-23

Odpowiednia dieta potrafi zdziałać cuda. Oprócz tego ja zażywam kapsułki z pierzgą pszczelą oraz witaminę c. Daje to znakomite efekty i prawie nigdy nie choruję

noavatar.png
Konstancja 2018-09-23

Dlaczego woda z ocet jabłkowy?

noavatar.png
Seweryn 2018-09-23

Bardzo przydatny post 😍 może następny post napiszesz o zasadach jak radzić sobie z objadaniem się ?

noavatar.png
Niegowoj 2018-09-23

Kasiu w jakiej cenie jest badanie microflora scan w klinicę vitaimmun? kiedy będzie przepis na to ciacho z musem co jadła twoja przyjaciółka

noavatar.png
Misia 2018-09-24

Super:D wesołych świąt ?

noavatar.png
Cieszysław 2018-09-24

Wszystkiego co najlepsze. Rób swoje bo robisz to świetnie i jesteś po prostu dobrym człowiekiem 😘 niech ludzka zawiść nigdy nie wytrąci z równowagi, a zdrowie niech ci sprzyja.

noavatar.png
Gosław 2018-09-24

Przysioady wykonuję dosć często i efekty widać

noavatar.png
Jaromir 2018-09-24

A czy mozna ja podawac dzieciom po drugim roku zycia????

noavatar.png
Elizka 2018-09-24

Hej pytanie odnośnie pewnej kliniki w. Kiedyś czytałam na blogu wpis na temat i tak była o niej wzmianka , ale nie mogę znaleźć tego wpisu. Chcę zrobić badKasia na i przesiąkliwość jelit. Czy mogłabyś mi podać namiary na nią? serdecznie